369 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гамак |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Способи оплати | готівкою, безготівковий розрахунок |
| Термін поставки | до 7 днів |