
4 320 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Транспортна клітка |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Метал |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Собаки |