1 338 ₴
Пластик
З ручкою і кріпильних пристроєм для ременів автокрісла
Вентиляційні отвори для кращої циркуляції повітря
З піддоном для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 38 мм |