398 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
виготовлений з практичного матеріалу
має захисний бортик
легко миється
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 38 мм |