
318 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Відкритий кутовий туалет для котів виготовлений з високоякісного полірованого пластику.
Не вбирає запахи і легко миється.
Знімний бортик утворює додатковий захист від розкидання наповнювача.
Спокійні кольори і дизайн кутового туалету для кішки відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і при цьому не займе багато місця в будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 17.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Кутовий |
| Ширина | 49 мм |