40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Гризуни, Птахи |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |