104 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AnimAll |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 1.3 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 16.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Годівниця/поїльник |
| Довжина | 18.2 мм |
| Тип | Килимок |